NZ krepšinis

Pačioje Naujojoj Zelandijoj nėra stiprios krepšinio lygos, dėl to geriausi krepšininkai surinkti į vieną komandą – Oklendo Breakers – ir žaidžia Australijos NBL, prie kurios dar ir viena Singapūro komanda prisijungusi. Kad krepšinis nėra prie populiariausių sporto šakų NZ, turbūt nestebina, nors po regbio, net nežinau kas būtų antroje vietoje, nes žmonės, bent po truputi domisi viskuo.
Reguliarus sezonas artėja į pabaigą, tai nusprendžiau jog reikia nueiti ir pasižiūrėti gyvai pasižiūrėti varžybų. Bilietus nusipirkti problemų nėra, bet dėl visą ko užsisakiau per internetą iš anksto.
Varžybos vyksta palyginus nedidelėje salėje. Nors visas rungtynes rodo per TV ir atrodo jog ten nemaža salė visad pilna. Bet realiai ir poros tūkstančių vietų nėra, o toje pusėje, kur stovi kameros ir nematoma per TV, beveik išvis nėra kur sėdėti. Nors gal tai ir gerai, nes susirenka gal ir nedaug, bet žmonės, kurie domisi varžybomis. Aišku ne tas lygis, kaip prieš kalėdas matytos LR ir Ž varžybos Siemens arenoje, bet įdomiau nei tekdavo stebėti Raptors varžybas Toronto 20 tūkstantinėje salėje.
Breakers vs Razorbacks, NBL, North Shore Events Centre, Auckland

Dar kelios nuotraukos yra albume.

2 thoughts on “NZ krepšinis”

Leave a Comment