Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /homepages/22/d91868948/htdocs/vilmis/root/blogas/wp-includes/functions.php on line 6078
Naminis gyvūnėlis – Blaškausi po Pasaulį

Naminis gyvūnėlis

Ir kas sugalvojo jog žvirblis bailus paukštis, o gal tik Naujojoj Zelandijoj jie tokie drąsuoliai 🙂 Neseniai juos teko maitinti parke iš rankų, o šiandien pamačiau jog jie ir į svečius užeina. Paprastai apie 8h visi dirbantys jau būna iškeliavę iš namų, bet šiandien truputi užtrukau ir man besėdint už stalo, pro atviras balkono įstriksėjo žvirblis ir net nepasukęs snapo į mane, patraukė tiesiai į virtuvę. Atrodo čia jo kasdienis maršrutas.
Naujoji Zelandija. Oklendas. Žvirblis
Net ir bandant jį nufotografuoti, jis nelabai jaudinosi jog balkonas uždarytas, strikinėjo ratais aplink stalą, išlaikydamas saugų atstumą, ir toliau lesė, jei rasdavo kokius trupinius ant grindų.

2 thoughts on “Naminis gyvūnėlis”

Leave a Comment

Discover more from Blaškausi po Pasaulį

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading