Bjork, The Police ir kiti

Šią savaitę buvo koncertinis savaitgalis – penktadienį vyko didžiausias NZ muzikinis renginys – “Big day out“, kuriame nuo pat ryto šešiose scenose pasikeisdamos koncertavo virš 60 grupių.

 Blue and Orange stages, Big Day Out in Auckland / Mėlynoji ir Oranžinė scenos, Big Day Out Oklende

Keli bendradarbiai visą dieną ten praleido, bet aš neturėjau noro ten kepti, nes dar ir pavakary stadione jausmas buvo kaip orkaitėje, visi įraudę, nors veidai gal ne vien tik nuo saulės 🙂 Važiavau pagrinde pasiklausyti Bjork, kuri pradžioje kažkaip keistai skambėjo po ką tik baigusios koncertuoti “Shihad” grupės, bet vėliau viskas įsivažiavo ir buvo gaila, jog grupės turėjo tik po valandą laiko scenoje ir nė minutės daugiau, kad viskas neišsimuštų iš grafiko. Tikiuosi nepaskutinis kartas aš ją matau. Čia dar kelios nuotraukos iš “Big Day Out”, vaizdui susidaryti kas ten vyko, nes kokybė tai ne kokia.

O vakar vyko The Police koncertas, į kurį abejojau – eiti, neiti, bet pažiūrėjęs TradeMe (kiviškas eBay variantas), jog yra bilietų už pakenčiamą kainą, nusipirkau pigiausią iš jų. Jau metus gyvenu Oklende, bet vis tenka apsilankyti dar nematytoje renginių vietoje. Šį kartą koncertas vyko Western Springs stadione ir pasirodė jog pigiausios vietos yra ant tokio kalniuko, kur ilgai išsėdėti sunku, nes jis gan status ir pradedi čiuožti žemyn, kur pilna sėdinčių žmonių. Tai po pasibaigus Fergie pasirodymui teko ieškoti patogesnės vietos. Organizatoriai ryškiai per daug pigių bilietų pardavė ir vėliau leido žmonėms atsisėsti arčiau scenos, tai gali ramiai klausytis, nebijant nusiridenti nuo kalno 🙂

1 thought on “Bjork, The Police ir kiti”

 1. Kam svente o kam darbas-dirbau sia diena iki puses pirmos!Nes reikejo uztikrinti sauguma ir tvarka.
  Janina

 2. Labas.
  Parasyk man. Kazkaip netycia radau sita puslapi.

  Idomu pasidare.

  Laukiu zin.

  Pagarbiai

Leave a Comment