Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /homepages/22/d91868948/htdocs/vilmis/root/blogas/wp-content/plugins/only-tweet-like-share-and-google-1/tweet-like-plusone.php on line 258

Vasario 16

Oklendo šiaurinė dalį su centru, jungia ilgas Harbour tiltas, ant kurio paprastai kaba dvi didžiulės Naujosios Zelandijos vėliavos. Bet ypatingomis progomis, viena iš tų vėliavų gali būti pakeičiama kita. Paprastai tos progos, tai įvairių tautų nepriklausomybės dienos ir šiandien atėjo eilė Lietuvos vėliavai.

Pakėlime sudalyvauti nepavyko, per daug norinčių buvo, nes žmonių kiekis ribotas, o ir į darbą reikėjo, tai tik iš toli pažiūrėjau, padariau nuotrauką (kurioje tik vėliau pastebėjau jog ir kanadietiška vėliava įlindo į kadrą, nenori manęs palikti ramybėje 🙂

 Lithuanian Flag flies on Auckland Harbour Bridge / Lietuvos vėliava ant Oklendo Harbour tilto
bet vakare gavau proga užlipti ant tilto. Prieš mėnesį aš jau vaikščiojau tilto apačia. Tada teko užsidėti diržus su apsauginiu troseliu, kurio kitas galas pritvirtinamas prie turėklų, kad kartais nenukristum nuo tilto. O šį kartą gavom šalmus ir pirmyn. Paprašė tik palikti visus galinčius nukristi daiktus, kad būnant viršuje, niekas neiškirstų iš kišenių ant greitkelio.

 Lithuanian Flag flies on Auckland Harbour Bridge / Lietuvos vėliava ant Oklendo Harbour tilto
Pirmoji tako dalis jau žinoma, o toliau siaurais laiptukais lipame į viršų. Abiejose pusėse laksto mašinos. Keistas jausmas – lyg stovėtum vidury greitkelio. Bet dar truputi palipus, pasimato vėliava. Iš toli ji tokia mažytė, bet kai prieini arčiau, tai pats esi kaip nykštukas. Su mumis ėję darbuotojai pakeitė vėliavas ir atgal.

 Lithuanian Flag flies on Auckland Harbour Bridge / Lietuvos vėliava ant Oklendo Harbour tilto
Ir nors atsisveikinome iki kitų metų, bet vėliau paaiškėjo, jog kitų metų nebebus. Transit New Zealand nusprendė jog NZ vėliava, bus vienintelė, kuri kabės virš tilto. Tai atsitiko dėl pastovių problemų su maoriais ir jų noru iškelti suverenumo judėjimo vėliavą.

Daugiau nuotraukų fotoalbume.

Leave a Comment