Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /homepages/22/d91868948/htdocs/vilmis/root/blogas/wp-content/plugins/only-tweet-like-share-and-google-1/tweet-like-plusone.php on line 258

Warning: Undefined array key 0 in /homepages/22/d91868948/htdocs/vilmis/root/blogas/wp-content/plugins/only-tweet-like-share-and-google-1/tweet-like-plusone.php on line 245

Vis dar lyja…

Maniau jog čia man taip “pasisekė” su oru, bet kadangi tokiu oru negalėjau sėdėti savo “ofise”, tai leidau laiką IEP patalpose ir laukdamas atsilaisvinančio kompo, varčiau knygas apie NZ ir vienoje iš jų buvo kivių juokeliai sudėti:

Kaip vadinamos dvi lietingos dienos iš eilės ? … Savaitgalis.
Kaip vadinamos keturios lietingos dienos iš eilės ? … Velykinis savaitgalis.
Kaip vadinamos 5 minutės saulėto oro ? … Pirmadienis
Lietingą dieną atvyksta turistas į Oklendą. Kitą rytą atsikėlus vis dar lyja. Lyja ir sekančią, ir dar sekančią dieną. Beeidamas pietauti, jis sutikęs vaiką, klausia jo – “Ei, vaike, ar čia kada nors nustoja lyti ?” O vaikas atsako, – “Iš kur aš žinau, man dar tik šešeri.”

Tikiuosi man nereiks čia 6 metų laukti saulės 🙂 Pasidomėjus dėl to lietaus, paaiškėjo, jog Oklendas po pietinės salos vakarinio kranto (West Coast, bet dažnai vadinamo Wet Coast – šlapiu krantu) yra vos ne sekantis pagal kritulių kiekį.

Leave a Comment